KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12352296
nr 1235 2296
Rolf Mellström
(1896-1953), Sverige
Oljemålning, Martall. Signerad, daterad -47. Olja på pannå, 27x34
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:29:54
18/2 18:24:54
Rolf Mellström
Läs mer om Rolf Mellström